Modernizacja oświetlenia

Modernizujemy oświetlenie w użytkowanych już obiektach takich jak: hale produkcyjne, magazynowe, obiekty handlowo-usługowe, ulice, place, biura, szkoły, szpitale i inne obiekty użyteczności publicznej. Zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Jeżeli inwestor nie posiada projektu elektrycznego wykonujemy inwentaryzację użytkowanego oświetlenia lub audyt.
Przedstawiamy kalkulację oszczędności wraz ze stopą zwrotu inwestycji. Dobieramy z gamy naszych produktów zamienniki LED dla tradycyjnych opraw lub źródeł światła. W przypadku opraw z wymiennymi źródłami światła, które są w dobrym stanie modernizację można ograniczyć tylko do wymiany źródeł światła na LED. Inwestor może sam wybrać zakres modernizacji. Można to zrobić kompleksowo lub etapami wykorzystując środki wynikające z comiesięcznego, mniejszego zużycia energii elektrycznej dla zakończonych już etapów.
W przypadku ograniczonych możliwości finansowych inwestora możliwe jest opcja modernizacji z rozłożeniem spłat na 12-24 miesiące. Comiesięczne oszczędności na energii pokrywają wtedy koszt raty za dany miesiąc. Ta forma jest szczególnie popularna wśród wspólnot mieszkaniowych.
Najczęściej modernizowanymi typami oświetlenia są oprawy świetlówkowe T8. Oszczędność energii elektrycznej to w tym przypadku 65%. Pełny zwrot inwestycji to kilka-kilkanaście miesięcy. Specjalizujemy się także w modernizacji opraw świetlówkowych T5, szczególnie popularnych w biurach i wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Przy modernizacji opraw ulicznych oraz opraw typu High Bay wykorzystujemy nasze nowe oprawy lub tylko same źródła światła LED o mocy do 150W (zamiennik lamp metalohalogenkowych lub sodowych 400W)